رشد بازار تنظیم مصوبات اخبار اقتصادی و بازرگانی

رشد: بازار تنظیم مصوبات اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی برگزاری تجمع اعتراضی در کرج، مشهد و ساری

عده ای که نشانه خود را اعتراض به شرایط اقتصادی اعلام کرده بودند، در فلکه اول رجایی شهر کرج اقدام به تجمع کردند. همچنین تعدادی چند 10 نفری ظهر امروز پنجشنبه در ا

برگزاری تجمع اعتراضی در کرج، مشهد و ساری

برگزاری تجمع اعتراضی در کرج، مشهد و ساری

عبارات مهم : اعتراض

عده ای که نشانه خود را اعتراض به شرایط اقتصادی اعلام کرده بودند، در فلکه اول رجایی شهر کرج اقدام به تجمع کردند. همچنین تعدادی چند 10 نفری ظهر امروز پنجشنبه در اعتراض به تورم و گرانی در میدان شهدای مشهد واقع در نزدیکی حرم مطهر امام رضا(ع) تجمع کردند. همچنین جمعی از مردم شهرستان ساری روز پنج شنبه در اعتراض به اوضاع معیشتی خود در برابر استانداری مازندران حاضر شدند.

برگزاری تجمع اعتراضی در کرج

خبرگزاری ایرنا: عده ای که نشانه خود را اعتراض به شرایط اقتصادی اعلام کرده بودند، در فلکه اول رجایی شهر کرج اقدام به تجمع کردند.تجمع کنندگان ضمن حضور در فلکه اول رجایی شهر اقدام به سر دادن شعارهایی نیز کرده اند.

برگزاری تجمع اعتراضی در کرج، مشهد و ساری

فلکه اول رجایی شهر به واسطه اینکه منطقه ای پرتردد و شلوغ در کلانشهر کرج محسوب می شود، ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی جهت هدایت خودروها و جلوگیری از ترافیک سنگین در منطقه مستقر شده است اند، با این وجود اکنون مسیرهای ورودی و خروجی به رجایی شهر با ترافیک سنگین مواجه شد.

عده ای که نشانه خود را اعتراض به شرایط اقتصادی اعلام کرده بودند، در فلکه اول رجایی شهر کرج اقدام به تجمع کردند. همچنین تعدادی چند 10 نفری ظهر امروز پنجشنبه در ا

در منطقه برپایی تجمع در فلکه اول رجایی شهر تعداد زیادی واحد تجاری و مرکز خرید مستقر شد که ماموران انتظامی در تلاش بودند تا آسیبی به اموال مردم وارد نشود.

تجمعات مشابهی نیز 2 شب گذشته در این منطقه با حضور حدود 200 نفر برگزار شد که بعد از چند ساعت آخر یافت.

فرمانداری کرج نیز روز گذشته در اطلاعیه ای اعلام کرد که هیچگونه مجوزی جهت برپایی تجمع صادر نشده است.

برگزاری تجمع اعتراضی در کرج، مشهد و ساری

تجمع کنندگان در فلکه اول رجایی شهر کرج با حضور یک ساعته در این منطقه، دقایقی پیش متفرق شدند.

تلاش ناکام افراد ناشناس جهت آتش زدن یک مسجد در کرج

تلاش افراد ناشناس جهت به آتش کشیدن مسجد الرحمن در منطقه رجایی شهر کرج با هوشیاری مردم و نیروهای انتظامی ناکام ماند.

عده ای که نشانه خود را اعتراض به شرایط اقتصادی اعلام کرده بودند، در فلکه اول رجایی شهر کرج اقدام به تجمع کردند. همچنین تعدادی چند 10 نفری ظهر امروز پنجشنبه در ا

چند فرد ناشناس نزدیک به نیمه شب چهارشنبه قصد داشتند با ورود به مسجد الرحمن در کوچه های فرعی فلکه اول رجایی شهر کرج اقدام به آتش زدن آن کنند که با هوشیاری و حضور به موقع مردم و نیروهای امنیتی و انتظامی ناکام ماندند.

به گفته یک شاهد عینی این عده در ابتدا اقدام به شکستن شیشه های مسجد کردند و بعد از تلاش آنها جهت به آتش کشیدن مسجد بی نتیجه ماند.

برگزاری تجمع اعتراضی در کرج، مشهد و ساری

فلکه اول رجایی شهر کرج 2 شب گذشته شاهد برپایی تجمع عده ای بود که نشانه آن را اعتراض به شرایط اقتصادی معرفی می کردند، ولی در این بین عده ای با حرکت به سمت این مسجد قصد به آتش کشیدن آن را داشتند که موفق به این کار نشدند.

تجمعی در اعتراض به گرانی در مشهد برپا شد

تعدادی چند 10 نفری ظهر امروز پنجشنبه در اعتراض به تورم و گرانی در میدان شهدای مشهد واقع در نزدیکی حرم مطهر امام رضا(ع) تجمع کردند.

گرچه این تجمع منجر به ترافیک و مسدود شدن این منطقه شد ولی با حضور آرام ماموران انتظامی در کمال آرامش خاتمه یافت.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) که در این محل حضور یافته و با معترضان گفت و گو کرد، به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: خوشبختانه مردم اعتقاد به نظام و انقلاب اسلامی هستند.

سردار یعقوبعلی نظری افزود: البته مردم انتقاداتی به بعضی از پرسشها اقتصادی دارند که باید جهت آنها چاره اندیشی شود.

معاون سیاسی امنیتی دادستان مرکز خراسان رضوی نیز در همین محل گفت: اوضاع تحت کنترل است و مسئله خاصی نداریم.

حسن حیدری افزود: هیچ فردی امروز در مشهد دستگیر نشده و کارها در زمینه پیشگیری از ناآرامی، سوءاستفاده دشمن های و ایجاد فضای آرام جهت شهروندان در دست انجام است.

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی گفت: هیچ درخواستی جهت برگزاری تجمع در شهرهای خراسان رضوی نشده و مجوزی نیز صادر نشده است.

محمد رحیم نوروزیان اظهار کرد: تاکنون هیچ فرد یا گروهی درخواست تجمع با هر عنوانی را در مشهد و دیگر شهرهای خراسان رضوی نداده و بنابراین مجوزی نیز صادر نشده است.

وی افزود:هرگونه تجمع در هر جای خراسان رضوی شکل بگیرد فاقد مجوز بوده و اجازه این اقدام داده نخواهد شد.

شماری از مردم ساری برابر استانداری حضور یافتند

جمعی از مردم شهرستان ساری روز پنج شنبه در اعتراض به اوضاع معیشتی خود در برابر استانداری مازندران حاضر شدند.

این افراد که تعداد ان از حدود 100 نفر تجاوز نمی کرد، بدون در دست داشتن پلاکارد به سر دادن شعارهایی با عنوان گرانی و اوضاع اقتصادی پرداختند.

بر اساس مشاهدات نیمی از این افراد از سنین اوج بوده و افراد جوان در آنها کمتر دیده می شود.

استانداری مازندران در مرکز شهرستان ساری و در انتهای خیابان قارن، یکی از پرتردد ترین مسیر های این شهر واقع شده است است و بعضی از ادارات و همچنین مراکز تجاری و بانک ها در مجاورت با ان قرار دارند.

نیروهای انتظامی جهت حفاظت از اموال عمومی در محل حضور دارند و پلیس راهنمایی و رانندگی جهت هدایت خودروها در برابر استانداری مستقر هستند تا بار ترافیکی محل را کم کردن دهند.

تحرکی از تجمع گران مشاهده نمی شود و افراد زیاد مشغول صحبت های معمولی با همراهان خود هستند.

مردم بیرجند به فراخوان غیرقانونی نه گفتند

مردم شهر بیرجند و استان خراسان جنوبی روز پنجشنبه به فراخوان بعضی اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … جهت تجمع اعتراضی نه گفتند.

این فراخوان با عنوان تجمع آرام یا سکوت جهت ساعت 11 امروز (پنجشنبه) در بیرجند و سایر شهرهای کشور عزیزمان ایران اعلام شده است بود که در مرکز استان خراسان جنوبی با پاسخ منفی عموم مردم رو به رو شد.

ماموران انتظامی نیز از صبحگاه امروز جهت برقراری نظم و آرامش در میادین و تقاطع های مهم شهر بیرجند حضور محسوس داشتند.

نیروی انتظامی آرامش را به خیابان نادری اهواز بازگرداند

خیابان نادری اهواز از صبحگاه امروز – پنجشنبه – به علت فراخوان برگزاری تجمع های غیرقانونی ، صحنه حضور نیروهای انتظامی جهت برقراری نظم و آرامش شده است است.

با توجه به فراخوان های انتشار یافته در اینترنت مبنی بر برگزاری تجمع غیرقانونی در شهر اهواز، حضور ماموران انتظامی در این منطقه از شهر محسوس است.

شبکه های خارجی و کانا ل های مرتبط با دشمن های کشور عزیزمان ایران با سوءاستفاده از فضای مطالبات اصناف در صدد به خشونت کشاندن تجمع های آرام صنفی هستند.

پلیس مانع گسترش تجمع غیر قانونی درمنطقه امیر کبیر اصفهان شد

در ضلع شرقی میدان مهم منطقه صنعتی امیرکبیر عده ای جهت سومین روز اقدام به تجمع غیر قانونی و محدود کردند که پلیس با اعلام هشدارهایی از طریق بلندگو مانع از گسترش این تجمع شد.

تجمع غیرقانونی در شیراز برگزار شد

برخی افراد روز پنجشنبه با حضور در چهار راه زند واقع در مرکز شهر شیراز تجمع کردند، تجمعی که پیشتر مسئولان استان فارس آن را غیرقانونی عنوان کرده بودند.

واژه های کلیدی: اعتراض | خراسان | اعتراض | انتظامی | برگزاری | ظهر امروز | خراسان رضوی | نیروی انتظامی | استاندار خراسان رضوی

برگزاری تجمع اعتراضی در کرج، مشهد و ساری

برگزاری تجمع اعتراضی در کرج، مشهد و ساری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs