رشد بازار تنظیم مصوبات اخبار اقتصادی و بازرگانی

رشد: بازار تنظیم مصوبات اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار بین الملل پنس به دنبال مقابله با تبلیغات کره شمالی در المپیک زمستانی است / کاخ سفید

یکی از مقام‌های کاخ سفید اعلام کرد، معاون مدیر جمهوری آمریکا قصد دارد تا با حضورش در بازی‌های المپیک زمستانی کره جنوبی در ماه آتی میلادی به عنوان راهی جهت مقابل

پنس به دنبال مقابله با تبلیغات کره شمالی در المپیک زمستانی است / کاخ سفید

کاخ سفید: پنس به دنبال مقابله با تبلیغات کره شمالی در المپیک زمستانی است

عبارات مهم : مقابله

یکی از مقام های کاخ سفید اعلام کرد، معاون مدیر جمهوری آمریکا قصد دارد تا با حضورش در بازی های المپیک زمستانی کره جنوبی در ماه آتی میلادی به عنوان راهی جهت مقابله با آنچه که “تسخیر” بازی ها به واسطه تبلیغات کره شمالی در این بازی ها توصیف کرده، استفاده کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، به گفته یکی از مقام های همسفر مایک پنس، معاون دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا، در مسیر بازگشت از خاورمیانه به آمریکا، وی تنها جهت اهداف فرمایشی در این بازی ها حضور نمی یابد بلکه تلاش می کند تا کارها تبلیغی کره شمالی ها را در این بازی ها از مسیر خودش منحرف کند. کره شمالی تیمی را جهت حضور در افتتاحیه این بازی ها اعزام می کند و آنها قرار است در کنار همتایان کره جنوبی خود در این مراسم حضور داشته باشند.

پنس به دنبال مقابله با تبلیغات کره شمالی در المپیک زمستانی است / کاخ سفید

این مقام مسئول که خواست نامش فاش نشود، گفت: پنس دلواپس است که کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی رسالت بازی های المپیک زمستانی کره جنوبی را به نفع خودش تسخیر و در آن نفوذ کند. کره شمالی ها سردرمدار دستکاری ها و کارها جعلی در گذشته بوده اند. کره شمالی یک کشور بی رحم هست. پنس در جریان سفرش به کره جنوبی با رسانه ها مصاحبه هایی خواهد داشت.

این مقام مسئول ادامه داد: کیم جونگ اون می خواهد با گروه های همسرایان و موسیقی بر بازی های المپیک نفوذ داشته باشد. او واقعا بابت این مساله هیجان دارد.

یکی از مقام‌های کاخ سفید اعلام کرد، معاون مدیر جمهوری آمریکا قصد دارد تا با حضورش در بازی‌های المپیک زمستانی کره جنوبی در ماه آتی میلادی به عنوان راهی جهت مقابل

دولت سئول اوایل روز سه شنبه انتقادها راجع به اینکه بازی های المپیک زمستانی در نفوذ و تسخیر کره شمالی درآمده هست، رد کرد و گفت که این بازی ها به کم کردن تنش در شبه جزیره کره کمک می کند.

دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا و مشاوران ارشدش علنا مذاکرات اخیر میان دو کره را مورد استقبال قرار دادند ولی مقام های آمریکایی به صورت غیر علنی گفته اند که پیونگ یانگ ممکن است تلاش کند تا میان سئول و متحدان واشنگتن شکاف ایجاد و روابط را خراب کند.

واژه های کلیدی: مقابله | آمریکا | المپیک | تبلیغات | آمریکایی | کره جنوبی | کره شمالی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs